Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Polecam!

Beata,

....

Marta,

Pizza i sam serwis zawsze jest na najwyższym poziomie

Jeremi,

Polecam szczególnie pizzę MAFIOSO:-)

Karolina,

Bardzo dobre jedzenie.

Ewelina,

Pizza oraz sosy bardzo pyszne. Jedyny minus to trochę rozmokłe ciasto i nierównomiernie rozłożone dodatki.

Marcin,

Bardzo szybka dostawa. Jak zwykle przepysznie. Pizza niestety miała mniej dodatków niż podczas moich wizyt w restauracji, dlatego 4*

Piotr,

Uwzględnione uwagi, ktore złożyłam przy zamówieniu, czas dostawy szybszy niż szacowano, jedzenie gorące, składniki świeże, a jedzenie dobrze przyprawione :)

Paula,

Wszystko ok, czas dostawy zgodny z tym co pisalo.

Magdalena,

Szybko i pysznie 😉 polecam

Mateusz,

Spoko

Jakub,

Duże brzegi bez farszu. Poza tym była bardzo pyszna i przyjechała szybciej niż zakładano.

Marcin,

Top top

Jeremi,

Jesteśmy wierni Toscanii, ponieważ nigdy nas nie zawiedli. Czy pizza, czy makaron, zawsze są znakomite, z rzetelną ilością dodatków. Kłaniamy się nisko (p. Marianowi szczególnie).

Sylwia,

Jak jeszcze potrafię zrozumieć mega dlugi czas oczekiwania bo piatek wieczór i zapewne duzo klientów. To obie pizze byly spalone(prosze nie mylic pojec z przypieczonym) one byly spalone. Mniejsza od razu wyrzucilismy w kosz druga po odkrajalismy koncowki.... Mialy byc sosy same czosnkowe jednak pomylono się i dali nam mieszane.

Marta,

Czas szybszy dostawy niz przewidywano. Co jest duzym plusem. Pierwszy raz zamówiłam i pizza pyszna. Bardzo dobre ciasto i skladniki. Mogę rzec ze to dotychczas najlepsza pizza w Bydgoszczy ktora jadłam

Marta,

Pizza zbliżona do włoskiej, ale to jeszcze nie jest to :)
Pomimo tego była smaczna, mogę ją polecić, czas oczekiwania był krótki, jak na sobotnie popołudnie, wszystko sprawnie poszło.

Aleksandra,

Przepyszne sosy. Jedzenie dotarło bardzo szybko.

Anna,

Dziękujemy. Miło jest nam słyszeć kolejną pozytywną opinię na nasz temat.
Zespół Pizzeria Toscania

Niezmiennie nisko kłaniamy się kucharzom Toscanii za kunszt, staranność i rzetelność (np. jakość i ilość składników, o znakomitym cieście nawet nie wspominamy). Kolejny już raz zamówiliśmy - oprócz pizzy - makaron i po raz kolejny okazał się kulinarnym dziełem smakowej sztuki. Do tego bardzo sympatyczna obsługa telefoniczna oraz p. dostarczającego te frykasy. Dziękujemy!

Sylwia,

Trochę przypalone ciasto ....

Damian,

Jak zwykle pyszne

Mikołaj,

Na czas i jak zwykle smacznie

Mikołaj,

Wszystko super :)

Jakub,

Tym razem skusiliśmy się na pizzę z oscypkiem. Była znakomita!
Jedyna uwaga do strony internetowej Toscanii jest taka, że jeżeli oferujecie Państwo kupony promocyjne, to warto zadbać, żeby dało się z nich faktycznie skorzystać.
Tak czy inaczej, POLECAMY!

Sylwia,

Dobra pizza , szybka obsługa

Adrianna,

Nie mam uwag

Marta,

Wszystko ok

Mikołaj,

Słowa uznania za niezmiennie świetną i obfitą w znakomitej jakości składniki pizzę. Tym razem skusiliśmy się na dwie inne niż dotąd, i znowu pełnia zadowolenia. Polecamy Was mnóstwu znajomych, którzy po konsumpcji podzielają naszą opinię i stwierdzają, że przyłączają się do grona stałych klientów Toscanii. :)

Sylwia,

Chociaż tym razem pizze dotarły do nas chłodne i nieco po wyznaczonym przez licznik czasie, były - jak zawsze - bardzo smaczne.

Sylwia,

Było git

Mikołaj,

Zero uwag

Tomasz,

Makaron zapiekany z serem miał śladowe ilości sera

Łukasz,

Pizza byla strasznie tlusta i miala doslownie 4 plasterki salami

Jakub,

Bardzo dobra pizza dostarczona w odpowiedni sposób, jedyne uwagi to mała ilość szynki na pizzy prosciutto ale myślę że to można dogadać przy składaniu zamówienia.

Szymon,

szybko i smacznie

Sławomir,

Dostawa spóźniła się o 20minut

Agata,

Makaron był przepyszny. I to w sumie wszystko z pozytywów. W sałatce była gorzka sałata, mięso twarde. Frytki. Zamówiliśmy je, ponieważ zamówienie aby zostało odebrane musi przekraczać 40zł (przepraszam, ale jakby zamawiała jedna osoba, to by chyba na dwa dni musiała zamówić...) Frytki były twarde, za słone, ogólnie wrażenie z tego zamówienia są słabe i będę musiała się na prawdę mocno zastanowić nad kolejnym zamówieniem z tej restauracji. A szkoda. Bo pierwsze zamówienie było super.

Monika,

Wszystko smaczne, sos bolognese trochę za słodki jak dla mnie

Krzysztof,

Pizza jest przepyszna! Sosy bardzo smaczne. Dostawa bardzo szybka. Od kiedy odkryłam tę pizzerię, nie wyobrażam sobie zamawiać z nikąd indziej.

Agata,

naciągane 4 ale polecam

Piotr,

Szybko, sprawnie i na czas ... no i co najważniejsze ... bardzo dobre...Pozdrawiam